Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.06.2017

Bültene ait dosyalar

GittiGidiyor'da açılan Asgold mağazasında tektaş pırlanta 930 TL
 
 
Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, Asgold markalı pırlanta ürünlerin satışına başladı. GittiGidiyor'da açılan Asgold mağazasında tektaş ve beştaş yüzükler, kolye ve küpe seçenekleri 2 yıl garantiyle sunuluyor. Lansmana özel kampanyada tektaş yüzüklerin fiyatı 930 TL'den başlıyor.
 
Türkiye'de 1987 yılında markalı kuyumculuğu başlatan Asgold'un online satışta ilk tercihi lider e-ticaret platformu GittiGidiyor oldu. Asgold, kendi internet sitesi dışında ürünlerini ilk kez GittiGidiyor'da satışa çıkardı.
Markanın 14 ayar beyaz altın ve pırlantadan oluşan Asgold sertifikalı tektaş ve beştaş yüzükleri, kolye ve küpeleri, GittiGidiyor'da açılan Asgold mağazasında 2 yıl garantili olarak kullanıcılara sunuluyor.
 
Tektaş fiyatı 930 TL'den başlıyor
Lansmana özel kampanyayla GittiGidiyor'da satılan tektaş yüzüklerin fiyatı 930 TL'den başlıyor. Mağazada yer alan ürünlerin fiyatı 9.800 TL'ye kadar çıkıyor. GittiGidiyor kullanıcıları, Asgold ürünlerine herhangi bir kargo ücreti ödemeden sahip olabiliyor.
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 5 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %64'ünü mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com
 
 
 


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya