Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.01.2017

Bültene ait dosyalar

GittiGidiyor, Türkiye Teknoloji Buluşmaları ile Antalya'da
 
KOBİ'lerin ve girişimcilerin yoğun ilgisini çeken Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nda, GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, Ürün Müdürü Çağrı Karahan ve Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Esra Midillili Ertem tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacak.
 
EticaretSEM tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde ve Turkcell ana sponsorluğunda organize edilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları 2017'de ilk kez Antalya Su Hotel'de 26 Ocak Perşembe günü gerçekleşecek. EticaretSEM'in 2014 yılından bu yana devam ettirdiği buluşmalar çerçevesinde teknoloji sektörü, iş dünyası ve girişimciler Antalya'da 47'nci kez bir araya gelecek.
 
KOBİ'lerin ve girişimcilerin yoğun ilgisini çeken konferansta iş dünyasının teknolojik gereksinimlerinin masaya yatırıldığı ve gündem yaratan teknoloji girişimciliğinin ele alındığı paneller de düzenlenecek.
 
Bu kapsamda organize edilen “Gelecekte Ticaret Nasıl Şekillenecek; Trendler, Çok Kanallı Stratejiler” konulu panelde, GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, Ürün Müdürü Çağrı Karahan ve Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Esra Midillili Ertem tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacak.
 
Paneller dışında etkinlikte teknolojinin ve internet tabanlı iş modellerinin öne çıktığı sunumlar yapılacak; girişimcilik, e-ticaret ve iletişim teknolojilerindeki yenilikler sahneye çıkacak.
 
Herkese açık olan etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi ve katılım için:
http://www.teknolojibulusmalari.com/
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında dünyanın e-ticaret devi eBay ile güçlerini birleştirerek sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, 17 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor[1], avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 10 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 4.3 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin yarısı
 
[1]Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Aralık 2016 sonuçları


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya