Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.09.2017

Bültene ait dosyalar

GittiGidiyor, tasarım atölyesiyle bu yıl da Garden Sale'de!
 
Türkiye'nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, 9-10 Eylül'de tasarım severlerle KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşen Garden Sale Tasarım Şenliği'nde buluşuyor. GittiGidiyor, bu yıl da standında gerçekleşen yaratıcı atölyeleriyle katılımcılara keyifli bir hafta sonu vadediyor.
 
 
Ayda 60 milyon ziyaret alan ve yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesi bulunan lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, yılın en ses getiren etkinliklerinden biri olan tasarım şenliği Garden Sale'de tasarım tutkunlarıyla buluşuyor. 9-10 Eylül tarihlerinde KüçükÇiftlik Park'ta bu yıl altıncısı gerçekleşecek şenlikte tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce parça yer alıyor. Başladığı günden bu yana 20 binin üzerinde ziyaretçiyle buluşan Garden Sale'e bu yıl ortalama 6 bin ziyaretçinin katılması bekleniyor. 70 tasarımcının yer alacağı şenlikte tasarım severleri iki gün boyunca 25 atölye bekliyor.
 
Yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de teknolojiden el becerilerine kadar pek çok eğlenceli atölye çalışmasının sunulduğu şenliğin üç yıldır sponsorları arasında olan GittiGidiyor, bu yıl da konuklarını eğlenceli atölye çalışmalarıyla buluşturacak.
 
Garden Sale'deki GittiGidiyor standının misafirleri, iki gün sürecek bardak altlığı boyama atölyesinde hem keyifli zaman geçirecek hem de yaratıcılığını ortaya çıkaracak. Misafirlerin kendi bardak altlıklarını tasarlayacağı atölyede en yaratıcı bardak altlığı tasarımını yapanları ise GittiGidiyor'un sürpriz hediye çekleri bekliyor.
 
Garden Sale tasarım şenliği bu yıl da atölye çalışmaları, sinema gösterimi, sokak sanatçıları ve sahnede sürpriz isimlerin performansıyla renkleniyor. Alışveriş, yeme-içme ve gecenin bitimine kadar devam edecek konserlerle temposu her saat yükselen tasarım şenliği Garden Sale biletlerini Biletix'ten temin edebilirsiniz. Tasarım, alışveriş ve eğlencenin gözde şenliğinde GittiGidiyor standına uğramayı unutmayın!
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor1, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her saniyede 1 ürünün satıldığı site, 5 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %64'ünü mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com
 
 


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya