Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.04.2017

Bültene ait dosyalar

 GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri avantajlı alışveriş yapacak
 
Milyonlarca ürünü avantajlı kampanyalarla tüketiciyle buluşturan GittiGidiyor, sık alışveriş yapan kullanıcılar için sadakat programı geliştirdi. 1 yıl içinde 3 ayrı siparişle toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara “GittiGidiyor Kazananlar Kulübü” ayrıcalığı sunulacak. Ekstra indirimlerden yararlanacak kulüp üyeleri müşteri hizmetlerine de telefon ve canlı yardım üzerinden öncelikli şekilde ulaşabilecek .
 
Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, nisan ayı itibarıyla müşteri sadakat programı “GittiGidiyor Kazananlar Kulübü”nü hayata geçirdi. 1 yıl içerisinde 3 farklı siparişle toplamda en az 500 TL'lik alışveriş yapan GittiGidiyor üyeleri, 1 yıl boyunca kulübün ayrıcalıklarından yararlanabilecek.
 
Müşteri hizmetlerinde ve indirim kampanyalarında avantajlar
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne üye olan kullanıcılar, müşteri hizmetlerine telefonla öncelikli bir şekilde ulaşacak; ayrıca üyelik süresi boyunca müşteri temsilcisiyle site üzerinden yazışarak canlı yardım desteği alabilecekler. Günün Fırsatı ve başka kategorilerdeki çeşitli ürünlerde kendilerine özel indirimlerden ve anında indirim fırsatlarından faydalanacak kulüp üyeleri, mobil uygulamaya özel indirim kampanyalarından da yararlanacak.
 
Nisan ayı boyunca 4 kategoride özel teklifler sunacak
Cazip fırsatları üyeleriyle buluşturan GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nün ilk kampanyaları 30 Nisan'a kadar sürecek. Kullanıcılar, 4 farklı teklif arasından kendilerine uygun olanı seçip değerlendirebilecek. Buna göre, cep telefonu ve altın kategorileri hariç olmak üzere 250 TL ve üzeri alışverişte yüzde 5, cep telefonu kategorisinde 500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL, moda ve kozmetik kategorilerinde 100 TL üzeri alışverişte 20 TL, ev dekorasyon ve spor-outdoor kategorilerinde 250 TL üzeri alışverişte 25 TL indirim alternatiflerinden biri üyeler tarafından kullanılabilecek.
 
 
Sık alışveriş yapan kullanıcılarına ek faydalar sağlayan sadakat programı 
GittiGidiyor'un 17 milyon kayıtlı üyesi elektronikten spora, dekorasyondan kozmetiğe 50'den fazla kategoride 10 milyonu aşkın ürün çeşidini avantajlı kampanyalarla satın alabiliyor. Site üzerinden belirli sayıda alışveriş yapan kullanıcıların markaya olan bağlılığından yola çıkan GittiGidiyor, sık alışveriş yapan üyelerine GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ile ek faydalar sağlamayı hedefliyor.
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında dünyanın e-ticaret devi eBay ile güçlerini birleştirerek sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, 17 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor[1], avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 10 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 4,3 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %60'ını mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com  
 
 
 
 
[1] Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Aralık 2016 sonuçları


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya