Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.11.2018

Bültene ait dosyalar

GittiGidiyor, giyim ve aksesuar kategorisine yeni sezon ürünleriyle Mavi'yi dâhil etti
 
Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, giyim ve aksesuar kategorisine sektörün önde gelen jean ve hazır giyim markası Mavi'yi ekledi. Giyimden aksesuar ve ayakkabıya kadar tüm yeni sezon ürünleriyle GittiGidiyor'da açılan Mavi,  aynı zamanda platforma özel olarak bir ay boyunca ücretsiz kargo fırsatı sunuyor.
 
Türkiye'nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor, Türkiye'nin dünyaya açılan küresel moda markası Mavi'yi kullanıcılarıyla buluşturdu. Türkiye'deki 360 mağazasının yanı sıra Amerika, Kanada, Almanya, Rusya ve Avustralya başta olmak üzere dünyanın 35 ülkesinde 425 mağaza ve 5500'ün üzerinde noktada hizmet veren Mavi'nin tüm koleksiyonu GittiGidiyor'da modaseverlerin beğenisine sunuluyor. GittiGidiyor'daki Mavi mağazasında jean başta olmak üzere kadın-erkek giyimden aksesuar ürünlerine, bebek ve çocuk giyimden ayakkabıya kadar toplamda 2000'i aşkın ürün seçeneği bulunuyor.
 
GittiGidiyor'u tercih eden tüm kullanıcıların, diledikleri tüm kategorilerde bol çeşitliliğe sahip kaliteli marka ve ürünlerle buluşmalarını çok önemsediklerini vurgulayan GittiGidiyor Ticari Direktörü Bülent Elçin, “Bu amaç doğrultusunda Türkiye'nin başarılı giyim markası Mavi ile işbirliği yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de önde gelen markaları GittiGidiyor kullanıcılarıyla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Ücretsiz kargo fırsatı
GittiGidiyor'daki Mavi mağazasından alışveriş yapacak kullanıcıları bir de sürpriz bekliyor. Mavi, GittiGidiyor'a özel bir ay boyunca ücretsiz kargo fırsatı sunuyor.
 
GittiGidiyor'daki Mavi mağazasına https://www.gittigidiyor.com/cadde/mavi adresinden ulaşılabiliyor.

 
İlgili Kişi:        
Ayşe Ekin Gündüz
Marjinal Porter Novelli                
0212 219 29 71
ayseg@marjinal.com.tr

 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 22 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Her saniyede 1 ürünün satıldığı site, 7 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin 75'ini mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com

 

 


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya