Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.12.2016

Bültene ait dosyalar

GittiGidiyor, European Excellence ödüllerinde blog kategorisinde ilk 5'e girdi
 
PR ve iletişim alanında Avrupa'daki en prestijli ödül programı olarak görülen European Excellence Ödülleri'nde eBay'in Türkiye markası GittiGidiyor, Blog Kategorisi'nde beş finalist arasına girme başarısını gösteren tek Türk şirketi oldu.
 
Uzman editörler tarafından hazırlanan içerik platformu blog.gittigidiyor.com, alışverişte rehber olacak içerikleriyle öne çıkıyor. Alışveriş yapmak isteyenler bu sayede en son yenilikleri ve son trendleri takip ederken aynı zamanda alışverişine rehber olabilecek önerilerle dolu zengin bir dünyada keşfe çıkıyor.
 
eBay de “Perakende” kategorisinde “Spor Ayakkabıları Sanat Galerisi” çalışması ile finalistler arasına girerken, "L'Aquila Şehrini Kucakla: Zorlanan bir toplumu yeniden yaşama döndürme yardımı” isimli 360 derece iletişim kampanyası ile de İtalya'nın ülke kategorisinde ödül sahibi oldu.
 
Toplam 34 ülkeden şirketin katıldığı yarışmada 58 kategoride; 1.000'in üzerinde başvuru alındı. Alanında uzman 40 jüri üyesi tarafından yapılan değerlendirilmede her zaman güncel, zengin içerikli, kullanıcı dostu ve kullanıcılar tarafından kolay anlaşılabilir, ilgi alanlarına göre bilgiye kolay erişimi sağlayan çalışmalar ödüllendirildi.
 
Berlin Quadriga Üniversitesinin desteklediği European Excellence ödül programı, Avrupa'daki PR profesyonellerini bir araya getiren Communication Director tarafından 2007 yılından beri düzenleniyor.
 
Blog LINK: http://blog.gittigidiyor.com/
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 15 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında dünyanın e-ticaret devi eBay ile güçlerini birleştirerek sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaretçi, yaklaşık 16 milyonun üzerinde kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor[1], avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 10 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her 2 saniyede 1 ürünün satıldığı site, 3,9 milyondan fazla indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin yarısını mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler sunan GittiGidiyor, www.gittigidiyor.com/atolye sayfasında ulaşılabilir tasarım ürünlerini tutkunlarıyla buluşturur. Uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com  
 
[1]Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Temmuz 2016 sonuçları


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya