Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.05.2018

Bültene ait dosyalar

Gençlerin sesi Forum Aydın'da yankılandı

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında imza attığı bir dizi etkinlikle, misafirlerine bayram coşkusunu doyasıya yaşattı.

Forum Aydın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği bahar konserleri, sahne gösterileri ve kortejle coşkulu bir kutlamaya imza attı, Romanya ve Macaristan'dan konuk gelen gençleri ağırladı.

19 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00'da Değişim Koleji öğrencilerinin hazırladığı bando gösterisi ve bayram kortejiyle başlayan etkinlikler, saat 18.00'de ise Forum Aydın 10. Tenis Turnuvası'nın ödül töreniyle devam etti. Aynı gün saat 21.00'de başlayan Bilgi Koleji Gençlik Konseri, ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.

20 Mayıs Pazar günü ise saat 18.00'de sahneye çıkan Başak Koleji öğrencilerinin hazırladığı Bahar Konseri, Forum Aydın misafirlerini coşturdu.

21 Mayıs Pazartesi günü saat 18.30'da Zeybek gösterisi eşliğinde açılışı gerçekleştirilen ve Emel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan sergi, 24 Mayıs 2018'e dek Forum Aydın'da ziyaret edilebilecek.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.