Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.05.2018

Bültene ait dosyalar

Genç yazar Miraç Çağrı Aktaş okurlarıyla Forum Çamlık'ta buluştu
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık 12 Mayıs Cumartesi günü son dönemde adından sıkça söz ettiren genç yazar Miraç Çağrı Aktaş'ın imza günü etkinliğine ev sahipliği yaptı. Genç yazarla tanışmak ve kitaplarını imzalatmak isteyen onlarca kişi Forum Çamlık'ta buluştu.
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, Türk edebiyatının genç ve popüler isimlerinden Miraç Çağrı Aktaş'ı geçtiğimiz hafta sonu okurlarıyla buluşturdu. Genç yazar, Forum Çamlık D&R mağazasında gerçekleştirilen etkinlikte sevilen kitaplarını okurları için imzaladı. Aktaş'ın okurları sevilen yazarla tanışmak, fotoğraf çektirmek ve eserlerini imzalatmak için saat 11.00'den itibaren uzun kuyruklar oluşturarak Forum Çamlık'a akın etti.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.