Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.05.2018

Bültene ait dosyalar

Geleneksel tatlar Ramazan boyunca Forum Bornova'da
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, Ramazan boyunca geleneksel lezzetleri ziyaretçileriyle buluşturuyor. Bayramda da devam edecek olan macun, limonata ve pamuk şeker ikramları eşliğinde nostaljik bir alışveriş keyfi için Forum Bornova'ya davetlisiniz.
 

Forum Bornova, Ramazan ayı boyunca tüm misafirlerini nostaljik bir lezzet yolculuğuna çıkartıyor. Bayram sonuna dek sürecek macun, limonata ve pamuk şeker ikramlarıyla, Forum Bornova'daki alışveriş keyfinize eski Ramazanların ruhu da eşlik edecek.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.