Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.10.2018

Bültene ait dosyalar

Geleceğin modacıları Forum Kayseri'ye davetli!
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler düzenleyen Forum Kayseri, geleceğin modacısı çocukları 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek özel tasarım etkinliğine davet ediyor. Etkinlik kapsamında yeteneklerini konuşturacak tüm çocuklar, kendi tasarımlarını podyumda sergileme şansı da yakalayacak!
 
Forum Kayseri, Moda Haftası etkinlikleri kapsamında minik misafirlerini özel bir atölyede buluşturuyor. 13-14 Ekim 2018 Cumartesi ve Pazar günleri saat 12.00 – 15.45 arasında gerçekleştirilecek atölyelerde buluşacak çocuklar, kendi tasarımlarını hazırlama fırsatı bulacak. Kağıt, kumaş, düğme gibi çeşitli materyalleri kullanarak tasarım yapabilecekleri atölyenin minik katılımcıları keyifli ve yaratıcı saatler geçirecek.

6 – 12 yaş arası çocukların katılabileceği ve ücretsiz olan bu özel etkinlik, her iki gün de saat 17.00'de gerçekleştirilecek defileyle tamamlanacak. Katılımcı çocuklar, özenle hazırladıkları kendi tasarımlarını giyerek podyumda sergileme fırsatı bulacak.
Çocuklara hem eğlenceli hem de yaratıcı bir atölye çalışması sunan Forum Kayseri, moda konusunda yetenekli çocukları 13 – 14 Ekim günlerinde bu keyifli etkinliğe bekliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.