Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.01.2019

Bültene ait dosyalar

Geleceğin basketbol yıldızları hünerlerini yarıyıl tatili boyunca Marmara Forum'un Dijital Basketbol turnuvası “Bas-Tech-Ball”da sergileyecek
 
Türkiye'nin en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Marmara Forum, yarıyıl tatilini hem eğlence hem de sporla geçirmek isteyen aileleri ve gençleri Sanal Gerçeklik teknolojileri ile tasarlanan “Bas-tech-ball Turnuvası”nda ağırlayacak. 16 gün boyunca sürecek eğlence kapsamında ebeveynler ve çocuklar yeni nesil teknolojilerle spor deneyimini bir arada yaşayacaklar.  
 
Marmara Forum Alışveriş Merkezi, çocukları ve gençleri spor ve yeni nesil teknolojiyle buluşturan eğlenceli etkinliklerine yarıyıl tatili boyunca devam ediyor. Marmara Forum Çocuk Kulübü tarafından 19 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında yapılacağı duyurulan “Bas-tech-ball Turnuvası”, oyun dünyasında devrim yaratan Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) teknolojisi ile basketbolu bir araya getiriyor.
 
Teknoloji sanal, eğlence gerçek!
Tam 16 gün boyunca sürecek eğlenceli etkinlik kapsamında 12 yaş altı çocuklar “Kinect”, 12 yaş üzeri çocuklar ve gençlerse “VR” teknolojisi ile çalışan makinelerde basketbol oynama keyfini yaşayacaklar. Sanal teknolojilerin verdiği gerçeklik duygusuyla gerçek bir basketbol turnuvası deneyimini aratmayacak etkinliğe dair eğlenceli anlar, etkinlik alanında “green box” teknolojisi ile kurulacak olan fotoğraf alanında ölümsüzleştirilebilecek.
 
Basketbolseverlerin yeri
“Her zaman senin yerin” sloganıyla ziyaretçilerini ağırlayan Marmara Forum, basketbola ve gençlere yatırımlarıyla dikkat çekiyor. Geçen yıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda genç basketbol sevdalılarına yönelik “Basketbolun Geleceğine 3'lük Atış Projesi”ni başlatan Marmara Forum, proje kapsamında Türkiye'nin büyük basketbol kulüplerinin altyapılarına oyuncu yetiştiren Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi öğrencilerini ekipmanlarından potalarına, formalarından tribünlerine kadar tamamen gerçek bir basketbol sahasında oynama imkânına kavuşturmuştu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.