Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.04.2018

Bültene ait dosyalar

Geçmişi geleceğe taşıyan usta eller Forum Çamlık'ta
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, geleneksel Türk el sanatları sergisi “Toprakla Altının Dansı”na ev sahipliği yapıyor.
 
Denizli Halk Eğitim Merkezi'nin “Toprakla Altının Dansı” isimli tezhip sergisi, Forum Çamlık'ta açıldı. 25 Nisan 2018 Çarşamba günü gerçekleştirilen sergi açılışına Denizli Vali Yardımcısı Halil Canavar, Turizm Fakültesi Dekanı Kasım İnce, Denizli Müze Müdürü Hasan Hüseyin Baysal ve Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir de katıldı.
 
Sanat ve sanatçının dostu Forum Çamlık'ta 3 Mayıs 2018'e dek gezilebilecek sergide, tezhip, minyatür, çini ve hat sanatının seçkin parçalarını görmek mümkün. Toprakla Altının Dansı isimli sergide Türk el sanatlarını yakından incelemek isteyen herkes, Forum Çamlık'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.