Haberler / GAP Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.06.2017

Gap'ten tatil bavulunuzu ve yaz aylarını renklendirecek sürpriz bayram indirimleri
 
Birbirinden şık, ikonik, rahat parçaları ve çok özel indirim kampanyasıyla Gap, bayramı gardırobunuza taşıyor. Kampanya dahilinde şort ve tişört alışverişlerinde 2'inci ürüne yüzde 40 indirim fırsatı var.
 
Gap yeni sezon Kadın, Erkek ve Kids & Baby koleksiyonlarındaki şort ve tişörtlerde geçerli 2'inci ürüne yüzde 40 indirim kampanyasıyla tatil moduna girenlerin ve stilini birbirinden şık ikonik ürünlerle tamamlamak isteyenlerin dolaplarına bayramı getiriyor.
 
27 Haziran'a kadar devam edecek 2'inci ürüne yüzde 40 indirim kampanyası, denim ve pamuklu kumaşların pek çok model alternatifiyle sunulduğu şortlarda, polo yakadan sıfır yakaya yaz renkleriyle ve eğlenceli baskılarla tasarlanmış pek çok alternatife sahip tişörtlerde geçerli olacak.
 
Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görselleri için:
 
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/57/Gap_Cocuk_Temmuz.zip
 
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/57/Gap_Kadin_Temmuz.zip
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
http://www.gap.com.tr/
https://instagram.com/gapturkiye/?hl=en
https://www.facebook.com/GapTurkiye
https://twitter.com/gapturkiye
 
Gap Hakkında
Dünyadaki en ünlü ve ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969'da San Fransisco'da kuruldu. Gap'in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve bej pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987'de Londra'da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de   dünya çapında yaklaşık 1.700 mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit'i kapsıyor. Gap bugün Türkiye'de 31 perakende mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, kapüşonlu sweat-shirtler, özel kesimli pantolonlar ve kot pantolonlar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.
 


  Share  Paylaş
GAP
Hakkında
Dünyadaki en ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969’da San Fransisco’da kuruldu. Gap’in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve chino pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987’de Londra’da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de dünya çapında 2000’e yakın mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit’i kapsıyor. Gap bugün Türkiye’de 30 mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, sweat-shirtler, pantolonlar ve denim parçalar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.