Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.05.2018

Bültene ait dosyalar

ForumBüs'ün eğlenceli yolculuğu seramikle devam ediyor
 
Çocuklara yönelik etkinlikleriyle göz dolduran, İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, 26-27 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri minik misafirlerini ForumBüs'te gerçekleştirilecek seramik atölyesinde buluşturacak. Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinlikleri de her hafta sonu saat 17.30'da eğitici ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen çocukları ağırlamaya devam ediyor.

Çocuklar için hazırladığı özel temalar ve eğitici içeriklerle dikkat çeken Forum Bornova'da eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmalarının adresi olan ForumBüs, tüm minikleri 26-27 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek seramik atölyesinde ağırlayacak. 5-12 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık atölyede saat 14.00-18.00 arasında her saat başı minik sanatçılar yeteneklerini konuşturacak.

Çocukların Forum Bornova'dan en az yetişkinler kadar keyif alması için hazırlanan ve her hafta sonu saat 17.30'da başlayan Forum Bornova Çocuk Kulübü oyunları da miniklerin kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebileceği dolu dolu bir program sunuyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.