Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forumbüs'te şenlik tadında bir bayram minik ziyaretçilerini bekliyor
 
Yıl boyunca birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle İzmir ve çevre illerden yüzlerce çocuğu ağırlayan Forum Bornova, minik misafirleri için bayramda da neşe dolu, şenlik tadında etkinlikler sunuyor. Forum Bornova'nın minik misafirleri, 21-26 Ağustos tarihleri arasında her gün Forumbüs'te düzenlenecek eğitici ve eğlenceli atölyelere ücretsiz olarak katılabilecek.
 
Çocuklar için hazırladığı özel temalar ve eğitici içeriklerle dikkat çeken Forum Bornova'da eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmalarının adresi olan ForumBüs, bayram tatili boyunca minikleri birbirinden eğlenceli ve eğitici atölyelerde ağırlamaya hazırlanıyor. 4-12 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık atölyelerde minikler; kimyadan, ahşap oyuncak yapımına, balon katlamadan, çılgın karışım formüllerine pek çok konuda hep eğlenip hem öğrenecek. 
 
Bayramda Forum Bornova Çocuk Kulübü de bayrama yakışan dolu dolu bir program sunuyor. "Gelenekten Geleceğe Yolculuk" isimli etkinlikler kapsamında eski çocuk şarkıları, katılımcıların doğaçlama şarkılarıyla birleşecek. Anne, teyze, büyükanne, büyükbaba, kardeşler, baba, amca, hala hep birlikte "Ailecek Ritim" yapmanın ve müzik yapmanın keyfini çıkaracak. Ziyaretçiler çocuklarla birlikte kadın ve erkek zeybek oyunlarını izleme ve deneyimleme şansı bulacak. Ayrıca masallar, kuklalar ve daha pek çok sürpriz bayram boyunca minik ziyaretçilerini bekleyecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.