Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.01.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'un yarıyıl etkinlikleri Teknoloji Festivali'yle devam ediyor!
 
Tam 10 yıldır yalnızca Trabzon'un değil çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon'un yarıyıl tatiline özel etkinlikleri muhteşem bir Teknoloji Festivali'yle devam ediyor!
 
Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon'un yarıyıl tatiline özel gerçekleştirdiği etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Küçük büyük tüm ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle 19 – 27 Ocak tarihleri arasında düzenlenen “Hayvanların Gözünden Dünya” sergisinin ardından Teknoloji Festivali de 29 Ocak Salı günü itibariyle Forum Trabzon misafirlerinin beğenisine sunuluyor. 1 Şubat'a kadar sürecek Teknoloji Festivali, çocukları geleceğin dünyasında unutulmaz bir seyahate çıkartacak.

Festival kapsamında 29-30 Ocak 2019 tarihlerinde saat 14.00-18.00 arasında Forum Trabzon'u ziyaret edecek çocuklar drone uçuş eğitimi atölyesine katılacak, sanal gerçeklik dünyasının kapılarını aralayacak deneyimler yaşayacak, ressam robotu yakından inceleyecek ve düşünce gücüyle çalışan arabalarla yarışma imkanı bulacak. 31 Ocak – 1 Şubat tarihlerinde ise Forum Trabzon ziyaretçisi minikler yine saat 14.00-18.00 arasında robotik kodlama, 3 boyutlu yazıcı ve yenilenebilir enerji kaynaklarını tanıma atölyesi gibi birbirinden verimli çalışmaların bir parçası olacak.

Yarıyıl tatilini unutulmaz deneyimlerle süslemek isteyen tüm çocuklar, Forum Trabzon'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.