Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'un talihlisi Erdem Kerek aracını teslim aldı

Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon'un Volvo S60 T3 araç kampanyasının talihlisi olan Erdem Kerek, 4 Mayıs 2018 Cuma günü gerçekleştirilen etkinlikte yeni aracını teslim aldı.

Trabzon'un buluşma noktası Forum Trabzon'un 18 Aralık'ta başlayan Volvo S60 T3 araç kampanyasının çekilişi, 17 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilmişti. Çekiliş sonucunda Volvo S60 T3'ün sahibi olan Erdem Kerek, 4 Mayıs 2018 Cuma günü Forum Trabzon'da düzenlenen anahtar teslim töreniyle yeni otomobiline kavuştu. Gerçekleştirilen etkinlikte duygularını paylaşan Kerek, “kampanyaya katılırken talihlinin kendisi olacağına hiç ihtimal vermediğini, çekiliş kaydı için kendisiyle beraber sıra bekleyen bir başka katılımcı için kazanmasını dilediğini, talihlinin kendisi olduğunu öğrendiği günden beri yakın çevresiyle beraber bu ve benzeri kampanyalara olan inançlarının tazelendiğini” söyledi.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.