Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'un minik misafirleri “İnternot Olmaya Var Mısın?” projesinde buluştu
 
Tam 10 yıldır yalnızca Trabzon'un değil çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, 23-24 Şubat hafta sonunda “İnternot Olmaya Var Mısın?” projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinliklere ev sahipliği yaptı. Google Türkiye ve BTK işbirliği ile geliştirilen “İnternot Olmaya Var mısın?” platformu, dijital çağın çocukları ile ebeveynler arasında bir diyalog köprüsü kurulmasını hedefliyor.
 
Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 23-24 Şubat 2019 Cumartesi ve Pazar günleri, Google Türkiye ve BTK işbirliği ile geliştirilen “İnternot Olmaya Var mısın?” projesi kapsamında çocukları ağırladı. Gerçekleştirilen etkinliklerde, dijital vatandaşlık kuralları ve internette güvenlik ipuçları üzerine kurgulanmış bir oyun platformu olan “İnterland” ile çocuklara nasıl “İnternot” olacakları anlatıldı.
 
Forum Trabzon ziyaretçisi miniklerin keyifli ve verimli bir hafta sonu geçirmesini sağlayan etkinlikler, zengin içerikleri ve eğitici yönüyle anne babaların da büyük beğenisini kazandı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.