Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'un geleneksel Ramazan etkinliği Sunay Akın'la Mahya Işıkları, 2 Haziran'da izleyiciyle buluşacak
 
Eşsiz anlatımıyla büyük küçük herkesi kendisine hayran bırakan Sunay Akın, Forum Trabzon'un Ramazan programı kapsamında sevenleriyle buluşuyor. Akın'ın tek kişilik gösterisi Mahya Işıkları'nı izlemek isteyen herkes, 2 Haziran'da Forum Trabzon'a davetli!
 
Düzenlediği etkinliklerle yalnızca Trabzon'un değil, çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, her yıl olduğu gibi bu yıl da Sunay Akın'ı sevenleriyle buluşturuyor. Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın, 2 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 15.00'te Mahya Işıkları isimli tek kişilik gösterisi için Forum Trabzon sahnesinde olacak.
 
Forum Trabzon'da bu yıl tüm Ramazan ayı boyunca iftar öncesi ve sonrası kanun, keman ve ritim çalgıları ile Türk müziği dinletileri gerçekleştiriliyor. Ayrıca her cuma, cumartesi ve pazar günleri iftar sonrası Forum Trabzon ziyaretçilerine ikram edilen Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu, Ramazan ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Forum Trabzon ayrıca Ramazan programı kapsamında Ortahisar Halk Eğitim Merkezi'yle beraber geleneksel Türk el sanatlarına yönelik çeşitli çalışmalar da gerçekleştiriyor. 11-14 Haziran 2018 tarihleri arasında Tezhip sergileri ve atölye çalışmaları, Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluşacak. 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.