Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.11.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan sinemaseverleri sevindiren kampanya

Forum Trabzon, “Böyle fırsat sadece filmlerde olur!” dedirten bir kampanyaya imza attı. Alışveriş merkezinde aynı gün içerisinde yapılacak 350 TL ve üzeri alışverişlerde 1 ay sınırsız sinema bileti hediye!

27 Kasım 2017 tarihinden itibaren Forum Trabzon mağazalarından aynı gün içerisinde 350 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçiler tüm ay boyunca geçerli olacak Sinemia Premium üyeliği kazanacak.

Sinemia Premium sahibi kişiler, sadece Forum Trabzon AVM'den, 2D, 3D ayrımı olmaksızın tüm seanslarda geçerli sınırsız sinema bileti alabilecek. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Sinemia Premium kartımı nasıl kullanılırım?
Hediye Sinemia Premium üyelik süresi, zarfınızda yer alan hediye kodları ile üyelik oluşturulduğunda başlayacaktır. Kodlar ve Sinemia Kartınız, kampanya kapsamında size verilen zarfların içerisinde bulunmaktadır. Üyeliğinizi aktive etmek için akıllı telefonunuza indireceğiniz Sinemia uygulamasından veya internet sayfasından, zarfınızda yer alan hediye kodunu sisteme girmeniz gerekmektedir. Sinemia uygulamasına üye olmak için kredi kartı ya da banka kartınızın olması gerekmektedir. Sinemia Premium üyeliğinin aktive edilmesi sonrası, sinema salonunda Sinemia mobil uygulamasından istediğiniz filmi seçerek bilet kodunuzu alabilirsiniz.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71 ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.