Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan öğretmenlere özel organizasyon
 
Trabzon ve çevre illerin buluşma noktası Forum Trabzon, 26 Kasım Pazartesi akşamı Öğretmenler Günü'ne özel gerçekleştirdiği yemek organizasyonunda, 50 öğretmeni ağırladı. Kutsal meslek öğretmenliğin önemini unutmayan Forum Trabzon, katılımcılar adına TEV'e bağış da yaptı.  
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 50 öğretmeni ağırladı. 26 Kasım 2018 Pazartesi akşamı düzenlenen organizasyon, Forum Trabzon'un her yıl Öğretmenler Günü vesilesiyle eğitim profesyonellerini bir araya getirdiği üçüncü etkinlik oldu.
 
Eğitimin ülkemizin geleceğindeki önemli yerini konuşan katılımcılar, hep beraber Öğretmenler Günü'nü kutladı. Öğretmenlerin eğitime ve geleceğimize katkılarına dikkat çekilen buluşmada, Forum Trabzon tarafından davetliler adına Türk Eğitim Vakfı'na yapılan bağışların sertifikaları da katılımcı öğretmenlere sunuldu.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.