Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.03.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan Kadınlar Günü için zengin program
 
Trabzon ve çevre illerin buluşma noktası Forum Trabzon, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için zengin bir etkinlik programı hazırladı. T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla da işbirliği yapan Forum Trabzon, kadınların yaşamın her alanına katılımına yönelik farkındalık yaratmayı hedefliyor.

 
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında anlamlı çalışmalara imza atan Forum Trabzon, 8-11 Mart 2018 tarihleri arasında kurulacak özel alanda önemli bir sergi ve satış etkinliğine ev sahipliği yapacak. Halk Eğitim Merkezi, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Feminart Kadın Sanatçılar Derneği, Yaşam ve Kadın Derneği, Eğitim ve İstihdamı Artırma Derneği, Kadın-Erkek Birlikte Eşitlik Derneği ve Ev Eksenli Çalışanlar Derneği'nin üye ve çalışanları tarafından üretilen el işi ürünler, Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluşacak.
 
Kadına şiddeti fotoğraf sanatçıları Halime Koç ve Cemalettin Gür'ün objektifinden anlatan “Kadraja Sığmayan Dert” isimli fotoğraf sergisi, 8-11 Mart 2018 tarihleri arasında Forum Trabzon'da görülebilecek.
 
Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği, tarihte kendi dallarında ilk olan ve çığır açan kadın karakterleri kostümleriyle tanıtacakları özel bir etkinlik için Forum Trabzon'da olacak. Ayrıca T.C. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğiyle sığınma evlerinde kalan dezavantajlı kadınlar Forum Trabzon'da sinema etkinliğinde ağırlanacak.
 
10 Mart 2018 Cumartesi günü ise  Perihan Savaş ve Bengü Öztürk moderatörlüğünde Forum Trabzon'da bir söyleşi gerçekleştirilecek. Saat 15.00 – 16.00 arasında düzenlenecek “Kadın Kadına Sohbet” etkinliği için tüm hanımlar, Forum Trabzon'a davetli!
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.