Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan harcarken kazanacağınız yepyeni bir kampanya!
 
Şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, “Hemen Kazan Hemen Harca” kampanyasıyla tüm ziyaretçilerine 450 TL üzeri alışverişlerde anında 40 TL kazanma fırsatı sunuyor.
 

Trabzon'un çekim merkezi Forum Trabzon, kazançlı bir kampanyaya imza atıyor. 12 – 18 Nisan 2017 tarihleri arasında, Forum Trabzon mağazalarından aynı gün içinde en fazla üç fiş ya da faturayla yapılacak olan toplam 450 TL ve üzeri tüm alışverişlere, 40 TL yüklü Forum Trabzon Para Kart anında hediye ediliyor. 18 yaş ve üzeri tüm Forum Trabzon ziyaretçilerine sunulan bu fırsat kapsamında, kazanılan 40 TL'lik ödülü yine anında harcamak mümkün.
 
Forum Trabzon Kart,  Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'nde bulunan Master Card uyumlu tüm üye işyerlerinde geçerli. Kampanyayla ilgili Forum Trabzon Danışma Masası'ndan ya da www.forumtrabzon.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabiliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.