Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan dopdolu bir Ramazan programı
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, bu yıl özel hazırladığı dekorlar eşliğinde dolu dolu bir Ramazan programı sunuyor. Birbirinden keyifli etkinlikleri ve geleneksel ikramlarıyla ailecek keyifli bir Ramazan ayı yaşamak isteyen herkes Forum Trabzon'a davetli!
 
Düzenlediği etkinliklerle yalnızca Trabzon'un değil, çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, bu yıl Ramazan ayı için yine bir dizi etkinlik hazırladı.
 
Forum Trabzon'da bu yıl tüm Ramazan ayı boyunca iftar öncesi ve sonrası kanun, keman ve ritim enstrümanları ile Türk müziği dinletileri gerçekleştirilecek. Ayrıca her cuma, cumartesi ve pazar günleri iftar sonrası Forum Trabzon ziyaretçilerine ikram edilecek Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu, Ramazan ruhunu yaşatacak. Düzenlenen etkinlikler kapsamında Mehteran Konseri gösterisiyle Forum Trabzon ziyaretçileri adeta tarihte yolculuk yaparak görsel bir şölen yaşayacak.
 
Forum Trabzon ayrıca Ramazan programı kapsamında Ortahisar Halk Eğitim Merkezi'yle beraber geleneksel Türk el sanatlarına yönelik çalışmalar da gerçekleştirecek. 21-27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ebru, 11-14 Haziran 2018 tarihleri arasında da Tezhip sergileri ve atölye çalışmaları, ziyaretçilerle buluşacak. 
 
Ramazan etkinlikleri kapsamında şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın her yıl olduğu gibi bu yıl da sevenleriyle Forum Trabzon'da buluşacak. 2 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 15.00'te gerçekleşecek “Mahya Işıkları” isimli tek kişilik gösteride Trabzonlular bambaşka bir seyahate yelken açacak.
 
Ramazan ayı boyunca Forum Trabzon'un birbirinden güzel etkinliklerine ailecek davetlisiniz!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.