Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan anlamlı proje:
“Hayvan Dostlarımızla Paylaşıyoruz”
 
Trabzon ve çevre illerin buluşma noktası Forum Trabzon, karşılıksız sevginin adresi hayvan dostlarımıza el uzattığı anlamlı projesiyle dikkat çekiyor. Oluşturulan özel istasyonda minik dostlar için yiyecek toplanması uygulamasının yanı sıra Forum Trabzon tarafından konu hakkında farkındalık yaratmak amacıyla Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Hayvanları Koruma Derneği'nin de desteğiyle pek çok çalışma yürütülüyor.
 
Alışveriş merkezi ziyaretçilerinden artan yiyecekleri “Hayvan Dostlarımızla Paylaşıyoruz” sloganıyla değerlendiren Forum Trabzon, hem çocuk hem de yetişkin tüm misafirlerini alışveriş merkezinde çeşitli noktalara yerleştirilen duyurularla konu hakkında bilinçlendirerek farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Forum Trabzon'un yemek katında oluşturulan özel istasyonda, gençler ziyaretçilerle konunun önemine ilişkin bilgi paylaşımında bulunuyor. Aynı bölüme duyarlı vatandaşların hayvanlara bağışlanmak üzere getirdiği yiyeceklerin de toplandığı özel bir konteyner yerleştirilen proje kapsamında, yemek katındaki masaları dolaşarak artan yemeklerin toplanmasını sağlayan ekipler de görev yapıyor. Toplanan yemekler ise Hayvanları Koruma Derneği işbirliği ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'na gönderiliyor.

Forum Trabzon'da minik misafirlerin de konuya ilişkin bilgi almasını amaçlayan çeşitli uygulamalar yürütülüyor. Çocukların katılımına açık düzenlenen workshoplarda geri dönüşüm bilincini aşılamaya yönelik boyama etkinlikleri yapılıyor. Forum Trabzon, ilerleyen günlerde çocuklara yönelik farkındalık çalışmaları kapsamında atık malzemelerden obje yapımı, çöp ayrıştırmaya yönelik bilgi paylaşımı ve çocukların kendi geri dönüşüm kutularını yapacakları farklı etkinlikler de kurguluyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.