Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'da “Seçkin Eller” marifetlerini sergileyecek
 
Trabzon Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü, Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon'da sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında önemli bir sergiye imza atıyor.
 
10-12 Mayıs'ta gerçekleştirilecek “Seçkin Eller” isimli sergide 84 engelli bireyin, merkezin El Sanatları Atölyesi'nde yaptıkları çalışmaları sergilenecek. Merkezde engelli bireylerin sosyal ve psikolojik rehabilitasyonlarını desteklemek amacı ile filografi, folyo, takı tasarımı, sepet örücülüğü, ahşap boyama gibi farklı sanat dallarında çalışmalar yürütülüyor.
 
Sergide gerçekleştirilecek etkinlikler ise şu şekilde:
 • 1. Gün - Serginin açılışı
  • Kolbastı gösterisi – Engelli bireylerin canlı performansı
  • Konuşmalar
  • Dünya ve Türkiye Şampiyonalarında masa tenisinde başarılı olmuş özel sporcuların ödüllendirilmesi
  • “Dedim Ona ki Oku'” projesi kitap okumayı destek etkinliği
  • Proje tişörtü giymiş engellilerin “kitap okuma etkinliği”
  • Trabzon Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'ni tanıtan slayt gösterimi
  • Sergilenen eserlerin engelli bireylerin canlı performansıyla sergi alanında üretilmesi
    
 • 2. ve 3. Gün
  • Ziyaretçilere veya kitap okuma etkinliğine katılanlara engelli bireyler tarafından yapılan ebru sanatının yer aldığı kitap ayraçlarının hediye edilmesi
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.