Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'da Ramazan eğlencesi Sunay Akın'la devam ediyor

Trabzon ve çevre illerin çekim merkezi Forum Trabzon, her yıl olduğu gibi bu yıl da Sunay Akın'ı sevenleriyle buluşturuyor. Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın, 2 Haziran 2019 Pazar günü saat 15.30'da Mahya Işıkları isimli tek kişilik gösterisi için Forum Trabzon sahnesinde olacak.
 
Düzenlediği etkinliklerle yalnızca Trabzon'un değil, çevre illerin de buluşma noktası haline gelen Forum Trabzon, Ramazan programı kapsamında eşsiz anlatımıyla büyük küçük herkesi kendisine hayran bırakan Sunay Akın'ı sevenleriyle bir araya getiriyor. Akın'ın tek kişilik gösterisi Mahya Işıkları'nı izlemek isteyen herkes, 2 Haziran Pazar günü saat 15.30'da Forum Trabzon'a davetli!

Forum Trabzon'da bu yıl Ramazan ayına özel iftar öncesi ve sonrası kanun, keman ve ritim çalgıları ile Türk müziği dinletileri gerçekleştiriliyor. Ayrıca her akşam iftar sonrası Forum Trabzon ziyaretçilerine ikram edilen Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu, Ramazan ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Forum Trabzon'u 1-2 Haziran 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 20.30-21.30 arasında ziyaret edenleri Ramazan ayının geleneksel simgelerinden Karagöz ve Hacivat'ın yanı sıra diğer karakterlerin de bulunduğu ortaoyunu eğlencesi bekliyor.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.