Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'da nostalji rüzgarları esiyor

Trabzon ve çevre illerin buluşma noktası Forum Trabzon, 24 Şubat Trabzon'un kurtuluşunun 100. yılı şerefine, çok özel bir fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. Bugün (28 Şubat 2018) Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç ve Ortahisar Kültür Müdürü Hacı Nail Altunay'ın katılımlarıyla açılan ve Ortahisar Tarih Müzesi arşivindeki çok özel kareleri gün yüzüne çıkaran sergi, 4 Mart'a dek sanatseverleri bekliyor.
 
Ortahisar Tarih Müzesi arşivindeki fotoğrafların kullanıldığı, Trabzon'un kurtuluş döneminin yanı sıra eski Trabzon'u da fotoğraflarla anlatan özel sergi, Forum Trabzon'un ev sahipliğinde ziyaretçilerini bekliyor. Forum Trabzon'da nostaljik rüzgarlar estiren fotoğrafları görmek için 4 Mart 2018'e dek Fener Sokak'a davetlisiniz.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.