Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'da 29 Ekim coşkusu, resim yarışmasıyla taçlandı
 
Trabzonluların buluşma noktası Forum Trabzon'da 29 Ekim coşkusu, “Atatürk, Cumhuriyet ve Çocuk” konulu resim yarışmasının ödül töreniyle taçlandı. 29 Ekim 2017 günü kazanan miniklerin ödüllerini aldığı yarışmanın sergisi, 5 Kasım 2017'ye dek Forum Trabzon'da görülebilir.
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon tarafından 29 Ekim'e özel olarak düzenlenen “Atatürk, Cumhuriyet ve Çocuk” temalı resim yarışmasında Feride-Ahmet Şener Ortaokulu öğrencisi Nazlıcan Elbir birinci, Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Ebrar Topçu ikinci, Bahçecik İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Hilal Gülgör ise üçüncü oldu. 
 
Yarışmada ayrıca Bedri Rahmi Özel Ödülü'nü Hasan Ali Yücel Ortaokulu öğrencisi Hanife Sena Baykan, Forum Trabzon Özel Ödülü'nü ise Kavaklı Ortaokulu öğrencisi Yaren Yıldız kazandı. Jüri özel ödülüne ise Ahmet Saka İlkokulu öğrencisi Yağmur Havva Yenibakı layık görüldü. Tüm ödül sahiplerine birer katılım sertifikası ve plaket verilirken yarışmanın ilk üç kazananına, Trabzon özel ödülü ve Jüri özel ödülü sahiplerine hediye çeki; Bedri Rahmi Eyüboğlu özel ödülünü kazanan Hanife Sena Baykan'a ise donanımlı bir resim seti hediye edildi.
 
Trabzon il genelinde 50 ilköğretim okulundan 600 resmin katıldığı yarışmada ödül alan 6 resim ve sergilemeye değer görülen 40 resim, 29 Ekim – 5 Kasım 2017 tarihleri arasında Forum Trabzon'un Fener Koridoru'nda ziyaretçilerini bekliyor.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.