Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon ziyaretçileri Kadınlar Günü'ne özel etkinliklere yoğun ilgi gösterdi
 
Tam 10 yıldır yalnızca Trabzon'un değil çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon'un 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için hazırladığı zengin program ziyaretçilerinden tam not aldı. “Üreten Karadeniz Kadınları Buluşması'' adı altında gerçekleştirilen programda resim, takı ve el işleri sergilerinin yanı sıra söyleşi ve sahne gösterileri gibi etkinlikler de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
 
Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon bu yıl 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne özel hazırladığı zengin etkinlik programıyla dikkat çekti.
 
9 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilen özel söyleşide, Medical Park Trabzon Hastanesi Plastik, Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Emrah Sözen ve Dermatoloji uzmanı Uzm. Dr. Hikmet Akyazı estetik hakkında merak edilen pek çok soruyu yanıtlamak üzere Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluştu. Karadeniz Tıp Öğrencileri Birliği ise 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ‘'tarihe adını yazdırmış başarılı kadınları'' canlandırdıkları ve tanıttıkları özel bir gösteriye imza attı.
 
Etkinlikler kapsamında 8 - 10 Mart 2019 tarihleri arasında hem görme engelli kursiyerlerin hazırlamış olduğu takı tasarımı ürün sergisi hem de T.C. Trabzon Valiliği himayesindeki ev eksenli üretici kadınların el işlerinin tanıtıldığı ve satıldığı kermes Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluştu.

“Üreten Karadeniz Kadınları Buluşması'' başlığı altında bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapan Forum Trabzon'da Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi'nin usta öğreticilerinin ve kursiyerlerinin yaptığı “Kadınlar ve Çiçekler” konulu resim sergisi de 8 - 12 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.