Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon Yavuz Seçkin'in eğlence dolu gösterisine sahne oluyor

Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, düzenlediği dolu dolu Ramazan Programı'nda sevilen komedyen Yavuz Seçkin'i ağırlıyor. 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 15.30'da gerçekleştirilecek Yavuz Seçkin Show, Forum Trabzon ziyaretçilerini kahkahaya boğacak.

Trabzon ve çevre illerin çekim merkezi Forum Trabzon, Ramazan'a özel programıyla yine göz dolduruyor. Ramazan boyunca geleneksel ikramlarıyla ve dolu dolu etkinlik programıyla ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme fırsatı sunan Forum Trabzon, 25 Mayıs Cumartesi günü saat 15.30'da oyuncu, komedyen, radyo ve TV programcısı Yavuz Seçkin'i sevenleriyle buluşturacak.

Yavuz Seçkin Show etkinliğine katılıp kahkaha dolu bir gün geçirmek isteyen herkes ücretsiz etkinliğe davetli!

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm  https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.