Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon, Wattpad yazarlarını hayranlarıyla buluşturdu
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 23 Eylül Cumartesi günü ünlü Wattpad yazarlarının hayranlarıyla buluştuğu imza gününe ev sahipliği yaptı.
 
Dünya genelindeki en büyük hikaye paylaşma ve keşfetme platformu olan Wattpad'in yazarlarından Dilara Keskin, Emre Gül, Yusuf Piliç ve Koray İzitaş, 23 Eylül Cumartesi saat 15:00'te Forum Trabzon D&R'da hayranlarıyla buluştu.
 
Gençlerin yakından takip ettiği ünlü yazarlar, Forum Trabzon'a akın eden hayran kitlesi tarafından coşkuyla karşılandı. Forum Trabzon'un genç ziyaretçileri, yazarlara kitaplarını imzalatma ve bol bol fotoğraf çektirme imkanı buldu. Dilara Keskin, Emre Gül, Yusuf Piliç ve Koray İzitaş'ın imza dağıtırken bir yandan da pamuk şeker yemesiyle, selfie çektirmek için uzun kuyruklar oluşturan hayranları neşeli anlara tanık oldu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.