Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon Sevgililer Günü'nde aşkınızı ölümsüzleştiriyor
 
Trabzon'un buluşma noktası Forum Trabzon, yılın en romantik gününe özel düzenlediği sevgi dolu kareler ve çizimler içeren renkli etkinliklerle sizi ve sevgilinizi keyifli anlar yaşamaya davet ediyor.

Forum Trabzon, tüm dünyanın aşkla kutladığı 14 Şubat Sevgililer Günü'nde birbirinden romantik etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

14- 18 Şubat tarihleri arasında Forum Trabzon'u ziyaret edenler “Sevgi Kareleri” fotoğraf sergisini ziyaret edebilecek. Kendi sevgi karelerini çektirmek isteyen çiftler 14, 17 ve 18 Şubat tarihlerinde konseptli fotoğraf çekimine katılabilecek ve aşklarını ölümsüzleştirebilecekler. Çekilen fotoğrafların baskısı çerçeveli bir şekilde Forum Trabzon'un çiftlere hediyesi olacak.

Forum Trabzon; çocuk ruhlu, renkli çiftler içinse “Aşk Karikatürleri” çizim etkinliğini düzenleniyor. Sadece 14 Şubat günü 13:00- 19.00 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte çiftlerin karikatürleri çizilecek ve hediye edilecek.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.