Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon Şans Yolu'nda anneniz için hediyeler kazanın!
 
Trabzon ve çevre illerin çekim merkezi Forum Trabzon, Anneler Günü'ne özel eğlenceli bir kampanyaya imza atıyor. 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Şans Yolu oyununa girmeye hak kazanıyor ve harika hediyeler kazanma şansı yakalıyor.
 
Tam 10 yıldır yalnızca Trabzon'un değil çevre illerin de alışveriş ve eğlence merkezi haline gelen Forum Trabzon, Anneler Günü'ne özel eğlenirken kazandıran bir kampanyaya imza atıyor.

Kampanya kapsamında, 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler çift olarak Şans Yolu oyununa katılmaya hak kazanacak. Yarışmaya anne-çocuk, baba-çocuk, eşler ya da iki arkadaş olarak katılan çiftler, Şans Yolu'nda bulunan tuzaklara yakalanmadan parkuru tamamlamaya çalışacak. Parkuru başarıyla tamamlayanlar ise sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Anneler Günü'nde annesine güzel bir hediye vermek isteyen herkes 12 Mayıs Pazar günü Forum Trabzon'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM  
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.