Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon gençleri curling sporuyla tanıştırıyor

Trabzon ve çevre illerin çekim merkezi Forum Trabzon, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında heyecan dolu bir curling turnuvasına ev sahipliği yapıyor. Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Curling Federasyonu işbirliğinde organize edilen turnuvanın yanı sıra Forum Trabzon misafirleri bir hafta boyunca AVM içerisinde kurulacak özel alanda curling sporunu deneyimleme şansı yakalayacak.

Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında curling müsabakaları düzenliyor. 17 Mayıs Cuma gününe kadar ikişer kişilik takımlarla curling turnuvasına kayıt olanlar, 18 Mayıs Cumartesi günü kıran kırana bir mücadele gösterecek. 19 Mayıs tarihinde ise toplam 8 takımla final maçları oynanacak ve kazananlar kupa, madalya ve sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Ayrıca AVM içerisine kurulacak “floor curling” alanında Forum Trabzon misafirleri 10-17 Mayıs tarihleri arasında curling sporunu deneyimleme fırsatı yakalayacak.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın coşkusunu yaşamak isteyen herkes Forum Trabzon'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM  
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.