Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon evde futbol keyfi hediye ediyor
 
Trabzon ve çevre illerin çekim merkezi Forum Trabzon, 8 Nisan'dan itibaren 450 TL ve üzeri alışverişe tam 500 adet Digiturk Play'den Süper Lig Haftasonu Paketi hediye ediyor. Evde futbol keyfini kaçırmak istemeyen herkes Forum Trabzon'a davetli!
 
Forum Trabzon, bahar alışverişlerinde futbol keyfini eve taşıyor. 8 Nisan 2019 tarihinden itibaren Forum Trabzon'dan aynı gün içinde en fazla dokuz fişte toplam 450 TL'lik alışveriş yapan herkes anında Digiturk Play'den Süper Lig Haftasonu Paketi kazanacak. 500 adet stokla sınırlı olan bu kampanyayla ilgili detayları http://www.forumtrabzon.com.tr/ web sitesinden veya Forum Trabzon Danışma Masası'nı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Alışveriş keyfine futbol keyfini eklemek isteyen herkes, Forum Trabzon'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.