Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Mersin'in minik misafirleri K'nex etkinliklerine yoğun ilgi gösterdi
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, hem yaratıcı hem eğlenceli K'nex dünyasının kapılarını çocuklar için açtı. 23-24 Şubat hafta sonunda ücretsiz gerçekleştirilen K'nex etkinliklerine yoğun ilgi gösteren minikler hem bireysel hem de takım olarak katıldıkları pek çok çalışmada kaliteli zaman geçirme imkanı buldu.
 
Forum Mersin, 23 – 24 Şubat 2019 Cumartesi ve Pazar günleri çocukları K'nex'in yaratıcı ve eğlenceli dünyasıyla buluşturdu. Kurulan özel alanda 6 – 14 yaş arası çocukların ücretsiz katılımına açık gerçekleştirilen stop motion film atölyesi, K'force ve robot yarışları gibi etkinliklere yoğun katılım gösteren minikler takım çalışmasının keyfine vardı.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.