Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Mersin'de yönetmen koltuğu miniklerin!
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, bu kez minikleri yönetmen koltuğuna oturtacak çok keyifli bir etkinliğe imza atıyor. 2-3 Mart tarihlerinde Forum Mersin'i ziyaret eden çocuklar teknolojiyi yaratıcılıklarıyla buluşturacak, “stop-motion” tekniği ile film çekmeyi öğrenecek. Zeka gelişimi, takım çalışması ve el becerilerini destekleyecek bu keyifli etkinlik için tüm çocuklar Forum Mersin'e davetli!
 
Forum Mersin, 2 – 3 Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günleri ücretsiz gerçekleştirilecek film atölyesi etkinliği kapsamında minikleri yönetmen koltuğuna oturtuyor. “Stop – motion” tekniği ile kısa film çekme heyecanı yaşayacak olan çocuklar, yaratıcılıklarını geliştirme ve aktif rol oynayacakları bir takım çalışmasında bulunma fırsatı elde edecek. Oyuncaklarını kullanarak film çekecekleri atölye çalışması boyunca minikler hem eğlenecek hem öğrenecek.
 
4-12 yaş çocukların katılımına açık bu keyifli ve yaratıcı etkinliğin bir parçası olmak isteyenler, Forum Mersin'e davetli!
 
Stop-motion tekniği hakkında:
Durağan üç boyutlu objeleri hareket edermiş gibi gösteren bir animasyon türü olan stop-motion, kamerayı objeye karşı ayarlayıp tek kare çekip sonra objeyi biraz hareket ettirip yeni bir kare çekmek ve bunu tekrarlayarak animasyonu tamamlaya dayalı bir tekniktir.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.