Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.01.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Mersin'de tatil coşkusu Nickelodeon Gaming Zone'la devam ediyor!
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, yarıyıl tatilinin ikinci haftasında çocukları Nickelodeon Gaming Zone'a davet ediyor, Sünger Bob, Shimmer & Shine, Blaze & The Monster Machines ve Kaşif Dora karakterleriyle sınırsız eğlence 3 Şubat'a dek devam ediyor!
 
Minik misafirlerine tatilin ilk haftasında Buz Devri'nin büyülü dünyasında unutulmaz bir yolculuğa çıkaran Forum Mersin'in sürprizleri Nickelodeon Gaming Zone'la devam ediyor.
 
28 Ocak'ta başlayan etkinlik kapsamında ünlü karakterler Sünger Bob, Shimmer & Shine, Blaze & The Monster Machines ve Kaşif Dora, Forum Mersin'de çocuklarla buluşuyor. 4 yaş üstü tüm miniklerin ücretsiz katılımına açık gerçekleştirilen etkinlik, 3 Şubat'a dek sürecek. Etkinlik boyunca her gün saat 13.00 – 18.00 arasında Forum Mersin'de kurulan Nickelodeon Gaming Zone alanına gelen minikler ünlü karakterlerle buluşma, dijital oyunlar oynama ve keyifli atölyelere katılma imkanı buluyor. 
 
Yarıyıl tatilinde eğlenmeye tam gaz devam etmek isteyen tüm çocuklar, Forum Mersin'e davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.