Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.01.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Mersin'de kurulan Eskimo Kasabası, minik ziyaretçilerin akınına uğradı!
 
Mersin'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, 5-6 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri çocukları Eskimo Kasabası'nın şirin atmosferinde ağırladı. Eskimoların sıra dışı dünyasına akın eden minikler eğlence dolu bir hafta sonu geçirdi.
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Mersin, 5-6 Ocak 2019 Cumartesi ve Pazar günleri çocukları Eskimo Kasabası'nın büyülü atmosferinde ağırladı. Forum Mersin'de çocuklara özel kurulan Eskimo Kasabası, kutupların sıra dışı coğrafyasına özgün yaşam biçimini gözler önüne serdi. Miniklerin Kuzey Kutbu'nda kar, kış ve buz içinde yaşayan Eskimoların dünyasını yakından tanıma fırsatı bulduğu etkinlikte, özel hazırlanan Eskimo kıyafetlerini giyen çocuklar buzlu seksek, balık tutma, buz kaydırağı, Eskimo evinde çizgi film izleme gibi birbirinden eğlenceli etkinliklere katıldı.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.