Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Mersin sevenleri sinemada buluşturdu
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin'in Sevgililer Günü'ne özel kampanyası yoğun katılımla gerçekleşti. 13 – 17 Şubat tarihleri arasında Forum Mersin'den alışveriş yapan aşıklar, çift kişilik sinema biletini kaptı.
 
Forum Mersin, bu yıl Sevgililer Günü'nde misafirlerine romantik bir sürpriz yaptı. 13-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Forum Mersin'in düzenlediği “İki Gönül Birse Sinema Bileti  Forum Mersin'den Hediye” kampanyası kapsamında aynı gün içinde tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişler, anında çift kişilik sinema biletine dönüştü. Forum Mersin'in yoğun ilgi gören bu romantik sürprizi aşıkları benzersiz bir alışveriş deneyiminden sonra sinemada buluşturdu.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM
 

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.