Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'nın Robotik Yarışması'na miniklerden yoğun ilgi
 
Forum Magnesia'nın Babalar Günü'ne özel gerçekleştirdiği yarışmada, kazananlara 150 TL'ye varan hediye çekleri verildi.
 

Robotime Bilim Akademisi ile Forum Magnesia'nın Babalar Günü'ne özel gerçekleştirdiği Robotik Yarışması, minik ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.
 
7-15 yaş aralığında düzenlenen yarışmada aileler önce birlikte onlara verilen parçaları birleştirerek robot yaptılar ardından yaptıkları robotları birbirleriyle yarıştırdılar. Heyecan ile sona eren yarışmada birinci, ikinci ve üçüncü olan aile ve çocuklara hediye çeki ve lego setleri hediye edildi. Forum Magnesia, yoğun ilgi nedeniyle ilerleyen dönemde Robotik Yarışması'nı bir kez daha gerçekleştirecek.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.