Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.12.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'nın minik misafirleri Pette'yle hem eğlendi hem öğrendi

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, 9 Aralık Pazar günü minik misafirlerini “Kerem Eser ile Pette Yollarda” isimli çocuk tiyatrosunda ağırladı. PTT'nin tarihini ve yaptığı çalışmaları eğlenceli bir dille aktaran oyun, Forum Magnesia'nın minik misafirlerinden yoğun ilgi gördü.

Yıl boyu düzenlediği renkli etkinliklerde çocukları da unutmayan Forum Magnesia, 9 Aralık 2018 Pazar günü “Kerem Eser ile Pette Yollarda” isimli oyuna ev sahipliği yaptı.

PTT Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanan "Pette Yollarda" çocuklara PTT'ni tarihini ve yaptığı çalışmaları keyifli bir tiyatro oyunuyla anlattı. Forum Magnesia'da aynı gün saat 15.00 ve 17.00'de olmak üzere iki kez sahnelenen gösteriye yoğun ilgi gösteren minik ziyaretçiler, eğlenceli ve kaliteli zaman geçirme fırsatı yakaladı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.