Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'nın Aşk Havuzu'nda yüzen sürpriz hediyeler sahiplerini bekliyor!
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia'dan 10-14 Şubat tarihleri arasında alışveriş yapan herkesi, Aşk Havuzu'nda yüzen sürpriz hediye fırsatları bekliyor!
 
Forum Magnesia, bu yıl Sevgililer Günü alışverişine gelen tüm ziyaretçilerini Aşk Havuzu'nun hediyeleriyle şaşırtacak. 10-14 Şubat 2018 tarihler arasında, Forum Magnesi'dan tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, alışveriş merkezine kurulan özel Aşk Havuzu'na olta atma şansı elde edecek.
Sinema biletinden yemek çeklerine, küçük ev aletlerinden romantik hediyeliklere Aşk Havuzu'nda gizli pek çok sürprize anında sahip olmak için, Forum Magnesia'ya davetlisiniz!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.