Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.11.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'dan sinemaseverlere büyük sürpriz

Manisalıların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Magnesia benzersiz bir sinema kampanyasına imza atıyor.

Forum Magnesia hem onlarca markaya ev sahipliği yaparak hem de yıl boyunca birbirinden eğlenceli etkinlik ve kampanyalar düzenleyerek ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Manisalıların buluşma noktası Forum Magnesia düzenlediği sinema bileti kampanyasıyla bu kez de sinemaseverleri sevindiriyor.   

17-26 Kasım tarihleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde ya da toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Magnesia ziyaretçileri 1 ay boyunca sınırsız kullanabilecekleri sinema bileti kazanacak.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.