Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'da yönetimi anneler ele aldı!
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, bu yıl Anneler Günü'nde yönetimi annelere devretti! Forum Magnesia'nın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan filmde bir günlüğüne alışveriş merkezinin yönetimine geçen annelerin maceraları konu alınıyor. Hem çalışanları hem ziyaretçileri şaşırtan anneler, tek bir detayı bile kaçırmıyor!
 
Forum Magnesia, bu yıl tüm annelere bir tebessüm hediye ediyor, Anneler Günü'nde yönetimi onlara bırakıyor. Anneler Günü'ne özel hazırlanan filmde, başımızın tacı annelere alışveriş merkezinin yönetimi emanet ediliyor. Kendilerine özgü tarzları, yerinde müdahaleleri ve etkin yönetim becerileriyle anneler, bu işin de üstesinden başarıyla geliyor!

Annelerimizin maceralarını izlemek, özel günlerini kutlarken onlara bir tebessüm armağan etmek isteyen herkes, 11 Mayıs 2018 Cuma günü itibariyle Forum Magnesia'nın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan filmi izleyebilir.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.