Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanıyor
 
Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, misafirleri için Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel dolu dolu bir program hazırladı. Etkinlikler 20 Nisan'daki D&R Çocuk Şenliği'yle başlıyor. “Sevgi Sanatı” kitabının yazarı Dr. Hatice Korkmaz'ın okurlarıyla buluşacağı şenlikten sonra 23 Nisan'da çevre okulların öğrencileri ritim, bando, koro ve dans gösterileriyle Forum Magnesia misafirlerine bayram coşkusu yaşatacak.   
 
Ziyaretçilerine yıl boyu keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan Forum Magnesia, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşamak isteyen büyük küçük tüm Manisalılar için dolu dolu bir program hazırladı.
 
“Sevgi Sanatı” isimli kitabında on farklı hikâyeyle anne-baba-çocuk ekseninde her noktaya dokunan, çocuk yetiştirmenin bir sanat olduğunu bir kez daha vurgulayan Dr. Hatice Korkmaz, 20 Nisan Cumartesi günü saat 15.00'te Forum Magnesia D&R mağazasında okurlarıyla bulaşacak.
 
23 Nisan'ın coşkulu kutlaması ise saat 13:00'te Hedef Koleji Okulu öğrencileri ve öğretmenlerinden oluşan 30 kişilik ritim grubunun gösterisiyle başlayacak. Saat 18:00'de ise İzmir Türkiye Koleji, okul bandosu ve korosuyla Cumhuriyet marşlarını seslendirecek. Program halaydan baleye doğu ve batının değerlerinin sergilendiği bir dans gösterisiyle sonlanacak. Ayrıca Forum Magnesia gün boyunca tüm ziyaretçilerine Türk bayrağı hediye edecek.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusunu yaşamak isteyen herkes Forum Magnesia'ya davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.