Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.09.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'da Retrobüs coşkusu

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, Forum Music Fest 90'lar etkinliği kapsamında sevilen grup Retrobüs'ün coşkulu performansına sahne oldu.

Forum Magnesia, ziyaretçilerine özel düzenlediği Forum Music Fest 90'lar isimli özel organizasyon kapsamında 1 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 20.00'de sevilen grup Retrobüs'ü dinleyenleriyle buluşturdu.

Etkinlik kapsamında Forum Magnesia'nın sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilen yarışmayla seçilen üç şanslı hayranı, Retrobüs grubuyla tanışma imkanı da yakaladı. Başarılı performanslarıyla Forum Magnesia misafirlerinden tam not alan Retrobüs grubu, nostalji rüzgarları estiren keyifli bir yaz konserine imza attı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.