Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'da çocuklar Harika Kanatlar'la eğlendi
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, yarıyıl tatili şerefine minik misafirlerine özel gerçekleştirdiği Harika Kanatlar etkinliğinde çocuklara neşe dolu anlar yaşattı.

Sevilen çizgi film kahramanları Harika Kanatlar'ın sahne aldığı ve 1 - 4 Şubat 2018 tarihlerinde Forum Magnesia'da düzenlenen özel gösteriler, minik ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.  Yarıyıl tatili şerefine belirlenen etkinlik günlerinde saat 14.00, 16.00 ve 18.00'de sahneye çıkan kahramanlar, Forum Magnesia'nın minik ziyaretçilerine şarkı ve oyunlarla dolu coşkulu anlar yaşattı.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.