Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'da 23 Nisan coşkuyla kutlandı
 
Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, küçük büyük tüm misafirlerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel gerçekleştirdiği coşkulu etkinliklerde ağırladı. 20 Nisan'daki D&R Çocuk Şenliği'yle başlayan etkinlikler, “Sevgi Sanatı” kitabının yazarı Dr. Hatice Korkmaz'ı okurlarıyla buluşturdu. 23 Nisan'da çevre okulların öğrencileri ritim, bando, koro ve dans gösterileriyle Forum Magnesia misafirlerine coşkulu bir bayram kutlaması yaşattı.
 
Ziyaretçilerine yıl boyu keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan Forum Magnesia, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı.
 
Forum Magnesia'nın etkinlikleri kapsamında “Sevgi Sanatı” isimli kitabında on farklı hikâyeyle anne-baba-çocuk ekseninde her noktaya dokunan, çocuk yetiştirmenin bir sanat olduğunu bir kez daha vurgulayan Dr. Hatice Korkmaz, 20 Nisan Cumartesi günü Forum Magnesia D&R mağazasında okurlarıyla buluştu.
 
23 Nisan günü saat 13:00'te Hedef Koleji Okulu öğrencileri ve öğretmenlerinden oluşan 30 kişilik ritim grubunun gösterisiyle başlayan bayram kutlamaları, saat 18:00'de İzmir Türkiye Koleji'nin okul bandosunun ve korosunun Cumhuriyet marşlarını seslendirmesiyle devam etti. Program halaydan baleye doğu ve batının değerlerinin sergilendiği bir dans gösterisiyle sona erdi. Ayrıca Forum Magnesia gün boyunca tüm ziyaretçilerine Türk bayrağı da hediye etti.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.